In december hebben onze prinsen en prinsessen tal van leuke momenten beleefd. In afwachting van het bezoek van de Sint aan onze school, zijn we met ons allen naar het huis van de Sint gegaan. Hier kregen we van één van de pieten een fantastische rondleiding door de slaapkamer, badkamer, pakjeskamer en tal van andere kamers van Sinterklaas. Ook deden we aan het einde een pietenparcours waarna we als beloning lekkere chocolade kregen, hmmmmm. Voor we terug de trein namen naar school, bekeken we nog de nieuwe sinterklaasfilm in de cinema die toch wel heel veel succes had bij onze kapoenen. Zo kregen ze tijdens de film onder andere Spaanse les wat voor een muzikale terugreis zorgde op de trein.

Even later die week, was het moment aangebroken waarop de Sint onze school en ook onze klas kwam bezoeken. Wij hadden dan ook enkele leuke tekeningen gemaakt, een dansje voorbereid over de stoomboot en zelf een eigen Sinterklaasorkest voorzien. De Sint vond het geweldig. De kinderen natuurlijk ook want zij kregen na afloop de leuke cadeautjes voor de klas waarmee we tijdens het hoekenwerk kunnen spelen.